• (076)-833-52-27
 • kontakt@eyeprotect.pl
 • 7

  lip

  2017

Salon optyczny

Nasz salon optyczny wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, które pozwalają na w pełni profesjonalne badanie wzroku, a co za tym idzie – dobór odpowiednich szkieł korekcyjnych.

Zatrudniony w naszym zakładzie wykwalifikowany optometrysta, czyli osoba przeszkolona, specjalizująca się w dobieraniu właściwych okularów lub soczewek kontaktowych, wykonuje całą gamę badań, by dopasować okulary dla każdego klienta. Jako pierwsze wykonywane jest badanie za pomocą mikroskopu stereoskopowego (lampy szczelinowej). Jest to punkt wyjścia do dalszych, bardziej szczegółowych analiz. Obowiązkowo przeprowadzany jest także pogłębiony wywiad specjalistyczny - rozmowa z klientem. W zależności wyniku tzw. „badania komputerowego” optometrysta może wykonać również: badanie gałek ocznych i źrenic, weryfikację oka dominującego czy określenie anomalii widzenia obuocznego.  W razie konieczności badanie może być rozszerzone o określenie punktów akomodacji i konwergencji oraz o ocenę i widzenia barw.

salon optyczny głogów

Wybieranie sposobu korekcji wzroku to inwestowanie we własne zdrowie i komfort życia. Należy zatem pamiętać, że nie warto dobierać sobie okularów w sposób przypadkowy, „przy okazji” zakupów w supermarkecie czy na targu. Uleganie kuszącym promocjom na soczewki kontaktowe w Internecie też nie jest dobrym pomysłem. Jeżeli chcemy przysłużyć się naszym oczom, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy po dogłębnym badaniu wzroku, dobiorą odpowiedni, indywidualny dla każdego sposób korekty wady wzroku.

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A.
Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

 • Telefon:
  (076)-833-52-27

 • ul.Chopina 54A
  67-200 Głogów

 • E-mail:
  kontakt@eyeprotect.pl

O nas
logo-footer

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A. Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

© Copyright eyeprotect. All Rights Reserved.