• (076)-833-52-27
 • kontakt@eyeprotect.pl
 • 27

  maj

  2021

Kupowanie soczewek kontaktowych online

Koszt, wygoda, jakość... Jest wiele zalet kupowania soczewek kontaktowych online. Zależy nam na dostarczeniu Ci najlepszych możliwych rozwiązań dla wzroku, jak również na dbaniu o Twoje zdrowie oczu, dlatego też staramy się w jasny sposób przedstawić proces zakupu soczewek kontaktowych online.

Aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to właściwy wybór dla Ciebie, odpowiedzieliśmy na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Czy kupowanie soczewek kontaktowych online jest bezpieczne?

Tak, kupowanie soczewek kontaktowych online jest bezpieczne - pod warunkiem, że dokonujesz zakupów u zaufanego i zarejestrowanego sprzedawcy. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w sprzedaży detalicznej soczewek okularowych online, jesteśmy jednym z pionierów w udostępnianiu soczewek kontaktowych w przystępnych cenach dla każdego w całej Ameryce.

Wciąż istotne jest również regularne badanie oczu. Konsultacja z lekarzem okulistą jest kluczem do tego, aby pomóc Ci wybrać odpowiednie kontakty dla Ciebie. Po otrzymaniu recepty, możesz swobodnie kupić swoje kontakty, gdziekolwiek jest to najbardziej wygodne.

Jeśli dbasz o swoje kontakty i znasz swoją markę, jest bardzo mało miejsca na błędy przy kupowaniu ich online. Kupowanie soczewek kontaktowych online jest nie tylko bezpieczne, ale również bardzo wygodne! Nie tylko możesz kupić najbardziej wysokiej jakości marki polecane przez optyków, ale także są one często tańsze w porównaniu do tradycyjnych sprzedawców.

soczewki

Czy mogę zamówić soczewki kontaktowe z moją receptą na okulary?

Nie, recepty na okulary i kontakty są różne. Ponieważ okulary są umieszczane przed oczami, korekcja różni się od korekcji kontaktów, które są umieszczane bezpośrednio na oczach.

Moc soczewki wskazana dla każdego oka (OD i OS), aby skorygować wzrok, będzie się również różnić w zależności od rodzaju kontaktów.

Twój specjalista będzie musiał Cię zbadać, aby określić, jakiego poziomu korekcji potrzebujesz.

Twoja recepta określi, które kontakty są dla Ciebie odpowiednie. Twój specjalista określi poszczególne cechy, takie jak:

 • Krzywa podstawy (oznaczana jako BC)
 • Średnica (DIA)
 • Marka soczewek
 • Data ważności

Podczas zakupów online, upewnij się, że dokładnie przeczytałeś swoją receptę i podałeś każdy z powyższych szczegółów, jak również moc soczewki dla każdego oka.

Jak mogę wybrać soczewki kontaktowe?

Istnieje wiele rodzajów soczewek kontaktowych. Twój wybór będzie zależał od Twoich potrzeb wzrokowych, zgodnie z Twoją receptą.

Nowoczesna technologia sprawiła, że zakupy okularów są bezpieczniejsze i łatwiejsze. Chodzi o to, aby znaleźć soczewki kontaktowe, które pasują do Twoich oczu i Twoich specyficznych potrzeb. Najlepsze soczewki kontaktowe to te, które są wygodne, zapewniają optymalne widzenie i pasują do Twojego stylu życia!

Dlaczego powinienem kupować soczewki kontaktowe online?

Jesteśmy oddani idei oferowania Ci idealnego połączenia optymalnego widzenia i przystępnych cen. Dzięki szerokiej gamie marek i szybkiemu procesowi zamawiania, ułatwiamy Ci znalezienie idealnych soczewek kontaktowych. Wybierając nas, korzystasz z wielu zalet, od poziomu obsługi po ofertę produktów:

 • Oszczędzaj pieniądze, dzięki naszym świetnym cenom.
 • Wspaniała obsługa klienta.
 • Szybka wysyłka i dostawa.
 • Gwarancja zgodności cenowej - jeśli znajdziesz niższą cenę u dowolnego autoryzowanego sprzedawcy internetowego, my ją wyrównamy.
 • Większa wygoda - możesz kupić swoje kontakty za pomocą kilku kliknięć.
 • Bezpłatne zwroty.

Jak mogę zamówić soczewki kontaktowe online?

Zamawianie soczewek kontaktowych online jest bardzo proste! Przy zamawianiu online, wszystko co musisz zrobić to:

 1. Sprawdzić swoją receptę na soczewki kontaktowe
 2. Wybrać markę
 3. Wypełnić dane dotyczące Twojej recepty i wybrać ilość
 4. Złóż zamówienie i sprawdź online!

Oferujemy najbardziej innowacyjne marki soczewek kontaktowych. Niezależnie od tego, czego wymaga Twoja recepta lub jakie są Twoje preferencje, znajdziesz to, czego potrzebujesz online!

 • Telefon:
  (076)-833-52-27

 • ul.Chopina 54A
  67-200 Głogów

 • E-mail:
  kontakt@eyeprotect.pl

O nas
logo-footer

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A. Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

© Copyright eyeprotect. All Rights Reserved.