• (076)-833-52-27
 • kontakt@eyeprotect.pl
 • 10

  lip

  2017

Profesjonalny optyk

Oferujemy klientom najwyższej jakości usługi w celu zapewnienia im maksymalnego komfortu w opiece nad oczami.

Charakteryzujemy się bogatym asortymentem oferowanych produktów. Klienci mogą znaleźć rozmaite oprawki dla dzieci czy dorosłych. Nie brakuje u nas nowoczesnego sprzętu optycznego oraz okulistycznego. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, dzięki czemu w ofercie są jedynie wysokiej jakości produkty. Posiadamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy cechują się dużą wiedzą i wysoką kulturą osobistą. To sprawia, że zakupy w naszym salonie to sama przyjemność.

Każdy może skorzystać także z dokładnego badania wzroku, aby precyzyjnie określić wadę i dopasować odpowiednie szkła. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na profesjonalne soczewki czy okulary. Przykładamy bardzo dużą uwagę do naszych najmłodszych klientów. Oferujemy im soczewki z ultra-wytrzymałego materiału oraz atrakcyjne oprawki w rozmaitych barwach. Odpowiednia wytrzymałość sprawia, że każda zabawa jest bezpieczna.

optyk głogów

Każdy ma różne gusta odnośnie jakości szkieł okularowych. Aktualnie optycy i dopasowują szkła, które poprawiają wzrok oraz chronią oczy m.in.: przed negatywnym działaniem monitorów urządzeń elektronicznych lub promieniowaniem UV. Nie wiecie, który rodzaj soczewek będzie najbardziej optymalny w Waszym przypadku? Nie musicie się tym przejmować, ponieważ  możecie skorzystać z pomocy naszego optyka. Doradzi on wam wybór odpowiednich szkieł, które będą pasowały do waszych indywidualnych preferencji i stylu życia.

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A.
Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

 • Telefon:
  (076)-833-52-27

 • ul.Chopina 54A
  67-200 Głogów

 • E-mail:
  kontakt@eyeprotect.pl

O nas
logo-footer

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A. Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

© Copyright eyeprotect. All Rights Reserved.