• (076)-833-52-27
 • kontakt@eyeprotect.pl
 • 21

  lis

  2022

WARZONE

SPECJALNE PRZESŁANIE OD AMBASADORA WIZJIDEF.

W chwili obecnej liczba zgonów spowodowanych wirusem Corona (COVID-19) właśnie przekroczyła 60 000, a w USA odnotowano ponad milion przypadków. Jest prawie niemożliwe, aby pojąć zakres tej przerażającej pandemii i cenę, jaką płacą pracownicy służby zdrowia oraz tak wiele rodzin, które nie są w stanie pożegnać się ze swoimi bliskimi, często zmuszonymi do samotnej śmierci.

Jednocześnie uderzająca była informacja, że liczba ofiar śmiertelnych wirusa w ciągu czterech miesięcy przyćmiła liczbę osób straconych podczas całej wojny wietnamskiej. Słyszeliśmy, że pandemia jest opisywana jako wojna toczona z ukrytym wrogiem. Podczas gdy pracownicy służby zdrowia stawiają czoła wrogowi w przepełnionych szpitalach w całym naszym kraju, inni pracują równie ciężko w poszukiwaniu rozwiązań, które pozwolą nam wrócić do naszego cenionego, normalnego sposobu życia.

Naukowcy są cichymi bohaterami pracującymi w laboratoriach w wirtualnej anonimowości, ale z taką samą pilnością jak pracownicy służby zdrowia służący na pierwszej linii pola walki. Czy to w poszukiwaniu szczepionki, czy też leku, który może zwiększyć możliwość pokonania wirusa, Fundacja Discovery Eye finansuje obecnie niektóre z tych krytycznych wysiłków. Podobnie jak w poprzednich wojnach, każdy z nas musi zrobić swoją część w wysiłkach zmierzających do pokonania wroga, który kontynuuje swój marsz śmierci przez cały amerykański krajobraz. Żadne miasto czy miasteczko, stan czy hrabstwo nie jest odporne na lodowatą rękę tego najbardziej ponurego żniwiarza.

Uczęszczałem do college'u w szczytowym okresie wojny w Wietnamie i pamiętam, że oglądałem wieczorne wiadomości, gdy żniwo śmierci wciąż rosło. W jakiś sposób czułem się odrętwiały i w pewnym sensie izolowany, nawet gdy liczba ofiar rosła. Wszystko zmieniło się, gdy dwóch moich przyjaciół z liceum zginęło podczas ofensywy Tet w 1968 roku. Śmierć stała się tak realna. Nie możemy pozwolić, aby nieustanna obecność w mediach osłabiła naszą świadomość i nasze zaangażowanie w znalezienie lekarstwa i osiągnięcie pełnego zwycięstwa w tej wojnie.

Kiedy wpłacasz pieniądze na Discovery Eye Foundations COVID-19 Emergency Fund, Twoje fundusze trafiają bezpośrednio do rąk badaczy. Co ważniejsze, ich praca rozpocznie się natychmiast. Wasza hojność pozwala nam być twórcami zmian w ochronie wzroku. Prosimy o dołączenie do nas, gdy wkraczamy do walki i zwracamy uwagę na znalezienie odpowiedzi na to najbardziej śmiertelne i obecne zagrożenie.

Aby pomóc Fundacji Discovery Eye dołączyć do walki z COVID-19, przekaż darowiznę już dziś!

Tom Sullivan
Ambasador Wizji DEF, Vullivan
.com

WARZONE

 • Telefon:
  (076)-833-52-27

 • ul.Chopina 54A
  67-200 Głogów

 • E-mail:
  kontakt@eyeprotect.pl

O nas
logo-footer

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A. Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

© Copyright eyeprotect. All Rights Reserved.