• (076)-833-52-27
 • kontakt@eyeprotect.pl
 • 18

  lis

  2015

Technologia LED PROTECT

Technologię tą opracowano, aby zapewnić ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania niebieskiego. Dzięki wykorzystaniu najnowszych systemów projektowania, a także technologii nanopowłok, LED Protect zapewnia blokowanie od 30 do aż 50% światła niebieskiego.

LED Protect to gwarancja pełnego komfortu widzenia i minimalnego zmęczenia oczu. LED Protect skutecznie filtruje niebieskie światło, a tym samym gwarantuje nie tylko naturalny, ale również estetyczny wygląd. To także pewność doskonałego samopoczucia.

Konstrukcja LED Protect jest lekka i naprawdę prosta. W efekcie zapewnia ona maksymalny komfort oraz wygodę – zwłaszcza tym, których przygoda z okularami dopiero się rozpoczyna. Okulary wyposażone w powłokę LED Protect to nie tylko ochrona oczu, ale również poprawa wyglądu.

Specyfikacja soczewek

Powłoka LED Protect zapewnia filtrowanie do 50% procent światła niebieskiego, które jest naprawdę szkodliwe. Jednocześnie zachowana zostaje pełna przejrzystość widzenia, a kolory nie są zniekształcane. Zastosowanie nano – technologii sprawia, że soczewki przypominają swoim wyglądem standardową powłokę o charakterze antyrefleksyjnym. Soczewki te sprawdzają się w każdym przypadku bez względu na miejsce, warunki oraz cele. Transmisja światła widzialnego dochodzi do 97% przejrzystości. W tym wypadku soczewki te niczym nie różnią się od soczewek z tradycyjną powłoką antyrefleksyjną.

 • Telefon:
  (076)-833-52-27

 • ul.Chopina 54A
  67-200 Głogów

 • E-mail:
  kontakt@eyeprotect.pl

O nas
logo-footer

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Głogowie zlokalizowanego przy ul. Chopina 54A. Kontakt telefoniczny: (76)-833-52-27

© Copyright eyeprotect. All Rights Reserved.